+ نوشته شده در  جمعه بیست و ششم آبان ۱۳۸۵ساعت ۰:۶ قبل از ظهر  توسط میثم محسنی  | 
مسوول واحد تاكسيراني شهرداري بهشهر گفت: در صورتي كه صاحبان تاكسي‌هاي فرسوده براي تبديل ماشينهاي خود اقدام نكنند از فعاليت آنها در سطح شهر جلوگيري خواهد شد.

"جمشيد عاليشاهي" افزود : در بهشهر بيش از ‪ ۶۰‬تاكسي فرسوده وجود دارد كه از اين تعداد تاكنون ‪ ۵۳‬نفر براي تبديل تاكسيهاي خود به پرايد و سمند ثبت نام كرده‌اند.

وي گفت : در حال حاضر بيش از ‪ ۴۰۰‬تاكسي در سطح شهر مشغول فعاليت هستند كه اين تعداد بيشتر از ظرفيت بهشهر است واز بابت سرويس دهي به شهروندان مشكلي وجود ندارد.

وي از راه اندازي تاكسيهاي ويژه در چند مسير جديد در خيابانهاي فرعي خبر داد و گفت : بايد با گسترش خدمات حمل ونقل عمومي شهري از ترافيك در خيابانهاي اصلي جلوگيري كنيم.

"عاليشاهي" گفت : حضور ماشينهاي عبوري در سطح شهر و توقف در چند تقاطع اصلي براي بردن مسافران به شهرهاي ساري و نكا معضل بزرگ تاكسيهاي شهري است كه بيشترين ضربه را به فعاليت تاكسيها وارد مي‌كند.

وي افزود : به رغم اينكه تاكسيراني براي فعاليت اين ماشينها در سطح شهر محدوديتهايي در نظر گرفته است اما به دليل نداشتن قدرت اجرايي تعداد اين ماشينها رو به افزايش است.

وي گفت : قابل اعتماد نبودن و نداشتن بيمه براي مسافران در صورت بروز خطرات احتمالي ، عمده مشكلات پيش روي اين نوع ماشينها است كه در صورت رخ دادن هر گونه اتفاقي هيچ پاسخگويي براي آن وجود ندارد.

بنابر آمارهاي غير رسمي شهر بهشهر حدود ‪۱۲۰‬هزار نفر جمعيت دارد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۸۵ساعت ۲۳:۴۶ بعد از ظهر  توسط میثم محسنی  | 
فرمانده نيروي انتظامي بهشهر گفت: با اجراي طرح صاعقه و به منظور ارتقاي امنيت اجتماعي در جهت جمع‌آوري سلاحهاي غيرمجاز شكاري و جنگي، با تمامي متخلفين كه از آنان سلاحهاي غيرمجاز كشف و ضبط شود، برخورد قضايي خواهد شد.

سرهنگ پاسدار"رمضان نصرالله‌تبار" افزود: شايعه بخشش اين گونه متخلفان غيرواقعي است اما درصورتي كه افراد دارنده اين سلاحها، آنها را به مراجع ذي‌صلاح تحويل دهند، در مجازاتشان تخفيف داده خواهد شد.

وي گفت: از زمان آغاز اجراي طرح صاعقه تا كنون، ‪ ۳۰‬قبصه سلاح شكاري و جنگي جمع‌آوري شد و صاحبان اين سلاحها تحويل مراجع قضايي شدند.

فرمانده نيروي انتظامي بهشهر گفت: به دليل كوهستاني بودن منطقه و نزديكي آن به جنگل، نگهداري اين گونه سلاحها در بين مردم غيرعادي نيست اما ما براي جمع‌آوري آن اقدامات گسترده‌اي را آغاز كرده‌ايم.

"نصرالله تبار" گفت: حمل هرگونه سلاح شكاري بدون داشتن مجوز محيط زيست جرم محسوب مي‌شود كه در حال حاضر به دليل ممنوعيت شكار، حمل هرگونه اسلحه درهرحال غيرقانوني است

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و سوم آبان ۱۳۸۵ساعت ۲۳:۳۵ بعد از ظهر  توسط میثم محسنی  | 
شهردار بهشهر از كمي منابع مالي براي نوسازي مناطق مختلف اين شهر و ارائه خدمات بهتر به شهروندان انتقاد كرد.

"حميد آزموده"  گفت: از سال ‪ ۱۳۸۲‬به بعد يك سوم از توان بودجه‌اي ما كه رقمي معادل ده ميليارد ريال است براساس قانون تجميع عوارض حذف شد كه با توجه به در دست داشتن پروژه‌هاي سنگين در بهشهر مانند پروژه خيابان امام و جابه جايي مكان دفن زباله ، اين مبلغ مي‌توانست بار بزرگي را از دوش شهرداري بردارد.

وي افزود : بودجه ما در حال حاضر براي يك سال سي ميليارد ريال است كه با توجه به جمعيت يكصد هزارنفري بهشهر رقم كمي است و اگر ما تمام اين مبلغ را هم براي احداث ونوسازي خيابان امام صرف كنيم شايد نتوانيم نيمي از عمليات انرا به پايان برسانيم .

"آزموده" گفت : بايد به ازاي هر نفر از جمعيت شهر يك ميليون ريال بودجه پيش بيني شود تا برنامه‌هاي دردست احداث خود را انجام دهيم و روند عادي داشته باشيم، اين درحالي است كه در بهشهر بيش از ‪ ۶۰‬درصد از هزينه‌هاي نوسازي كه ساده‌ترين پرداختي شهروندان به شهرداري است پرداخت نمي‌شود.

شهردار بهشهر درباره انتخابات تاكيد كرد : شهرداري ارگاني اجرايي است و براساس قانون حق حمايت از هيچ نامزدي را نداريم و اين كار را هم نمي كنيم.

آزموده" افزود : اعضاي شوراي شهر نيز تا زمان برگزاري انتخابات هرگونه كمك مالي به اشخاص را متوقف كرده‌اند تا هيچ گونه شبهه‌اي مبني بر استفاده از اموال شهرداري در جهت منافع شخصي به وجود نيايد.

وي گفت: به منظور كمك به زيباسازي شهر مكانهاي خاصي را با كمك فرمانداري براي تبليغات تصويري ، عكسها و اطلاعيه‌هاي نامزدها در نظر گرفته‌ايم اما پيش بيني مي‌كنيم به دليل تعدد كانديداها اين مقررات به نحو احسن رعايت نشود.

شهردار بهشهر در مورد عملكرد شوراي شهر بهشهر گفت : آنچه نياز شهر و حق شهروندان است بيشتر از داشته‌هاي فعلي است ولي بايد منطقي فكر كرد كه شهرداري آنچه در توان خود داشته است را صرف شهر كرده است.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و سوم آبان ۱۳۸۵ساعت ۲۳:۲۸ بعد از ظهر  توسط میثم محسنی  | 

یکی از مدعیان اصلاح طلبی که کاندیدای حضور در انتخابات سومین دوره شورای شهر است در جلسه ای که در منزل یکی از دوستانش و با حضور مردم حاشیه نشین بهشهر برگزار شد گفت : برای من امام زمان با مردم عادی فرقی نمیکند و اگر ایشان هم ظهور کند من حاضر به بوسیدن دست ایشان نمیشوم .

سخنان این فرد که در دولت گذشته دارای سمت اجرایی در بهشهر بود واکنش مردم حاضر در جلسه را در پی داشت .

 

+ نوشته شده در  شنبه بیستم آبان ۱۳۸۵ساعت ۲۲:۵۷ بعد از ظهر  توسط میثم محسنی  | 
دومين هفته دور برگشت مسابقات فوتسال ليگ برتر با شكست فجر قائم گلوگاه همراه بود . اين تيم كه ميهمان تيم هيات فوتسال گيلان بود با نتيچه ۴ بر ۳ هر ۳ امتياز اين مسابقه را واگذار كرد . سيد مهدي ابطحي اگر چه از كيفيت بازي بازيكنان خود راضي بود ولي از نتيجه اين بازي كه باخت فجر در دقايق پاياني آن رقم خورد اعلام نارضايتي كرد . به گفته ابطحي فجر در اين بازي همانند بازيهاي گذشته موقعيت هاي متعدد گلزني داشت كه نتوانست از آنها استفاده كند . تيم هيات فوتسال گيلان در سال گذشته با عنوان پگاه در مسابقات ليگ برتر حاضر بود و با مربيگري سيد مهدي ابطحي به عنوان سوم دست يافته بود .
+ نوشته شده در  جمعه نوزدهم آبان ۱۳۸۵ساعت ۲۳:۳۹ بعد از ظهر  توسط میثم محسنی  | 
اسماعيل نوپور

هفته پنجم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول استان با انجام یک بازی در زمین فوتبال آزادی بهشهر پیگیری شد . در این مسابقه تیم شهید حمید با تک گل اسماعیل نوپور که از یک ضربه ایستگاهی و در وقت تلف شده نیمه اول به زیبایی به ثمر رسید میهمان کلارآبادی خود را شکست داد . ( اگه شما نیمه دوم این بازی رو میدیدید و بازیکنای دو تیم رو نمیشناختید فکر میکردید تیم کلارآباد میزبان این مسابقه است . نیمه دوم توپ و زمین دست میهمان بود ولی نتونست استفاده ای بکنه . ) شهید حمید با این برد ۱۱ امتیازی شد . شهرداری هم در قائم شهر با یک گل که در دقایق پایانی دریافت کرد از میزبان خود شکست خورد . کار شهرداری مشکل تر شد .

+ نوشته شده در  جمعه نوزدهم آبان ۱۳۸۵ساعت ۲۳:۱۹ بعد از ظهر  توسط میثم محسنی  | 
فجر قائم اولین بازی دور برگشتشو با نتیجه ۲ بر ۱ برد . تیم مقابل تیم دانشگاه آزاد  بود . متاسفانه من نیمه اول این بازی رو ندیدم . چون همزمان بود با بازی پرسپولیس و استقلال . ولی نیمه دوم رسیدم . فجر قائم خیلی بهتر از نیم فصل اولش بازی کرد . موقعیت های گل زیادی هم داشتن . البته مربی تیم دانشگاه آزاد گفت ما نیمه اول چند موقعیت خوب رو خراب کردیم . من که ندیدم . ولی انصافاْ فجر میتونست چند گل دیگه رو به راحتی بزنه .  الان فجر قائم ۱۰ امتیازی شد . البته هنوز سیزدهمه . تیم بالای همین دانشگاه آزاده که ۱۱ امتیاز داره . من فکر میکنم فجر میتونه حداقل تو زمین خودش نتیجه بگیره . البته اونا بیشتر از اینا مدعی اند ولی به نظر من جوگیر شدند .

قدم اول ابطحی خوب بود . البته خودش خیلی امیدواره که تیم تو بازیهای آیندش بهتر میشه .

خدا کنه .

 

+ نوشته شده در  جمعه دوازدهم آبان ۱۳۸۵ساعت ۲۱:۲۳ بعد از ظهر  توسط میثم محسنی  | 

مربي تيم فوتسال فجر قائم گلوگاه گفت : براي بازي روز جمعه مقابل دانشگاه آزاد تدابيري انديشيده ايم كه ميتوانيم موفق شويم .

سيد مهدي ابطحي افزود : در فوتسال ايران اكثر تيمها بر اساس بازي بازيكنان خود و مهارت ها و خلاقيتها و اتفاقاتي كه در بازي مي افتد موفق مي شوند و اگر بچه هاي تيم ما در سيستم بازي كنند و خلاقيت هاي خود را در سيستم به كار بگيرند با توجه به شناخت كاملي كه از شرايط تيم حريف و بازيكنان آن داريم مي توانيم نتيجه دلخواه خود را كسب كنيم .

وي گفت : بازيكنان ما پس از تمرينات فشرده در ماه رمضان از همه لحاظ آمادگي مطلوبي دارند و در اين مدت كم كارهاي زيادي ياد گرفته اند كه با توجه به آمادگي بدني و شرايط ايده آل روحي ، زمينه موفقيت ما مساعد است .

ابطحي افزود : مسئولان تيم حداقل هاي ما را در تيم ايجاد كرده اند و در حال حاضر شرايط ايده آلي داريم .

وي گفت : ما تقريباً براي اينكه بتوانيم هر كاري را به پايان ببريم كه احتمال موفقيت آن درصد بالايي داشته باشد نياز به زمان بيشتري داريم و يا بايد كيفيت مستعد بودن بازيكنان خود را بالا ببريم كه در حال حاضر به 60 درصد از خواسته هاي خود رسيده ايم و آموزشهاي خود را در بازيهاي تداركاتي كه برگزار كرديم به خوبي امتحان كرديم
+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم آبان ۱۳۸۵ساعت ۱۳:۱۳ بعد از ظهر  توسط میثم محسنی  | 

رييس اداره تربيت بدني شهرستان گلوگاه مازندران گفت: در اين شهرستان با حضور افراد علاقه‌مند، بطور منظم سه روز در هفته ورزش همگاني صورت مي‌گيرد.

"محمدرضا دارابي" افزود: تلاش شده است در طول سال با برگزاري مسابقات و همايشهاي ورزشي خانواده‌ها را تشويق به انجام ورزشهاي همگاني كنيم.

وي تصريح كرد: مشكل اساسي ما در بخش ورزشهاي همگاني نداشتن مربيان آموزش‌ديده است كه ورزشكاران علاقه‌مند به كار مربيگري در گلوگاه به دليل مشكلات مالي توان شركت در اين دوره‌هاي آموزشي را ندارند.

وي گفت: در حال رايزني با مسوولان تربيت بدني استان هستيم تا زمينه حضور اين افراد در اين دوره‌ها فراهم شود.

دارابي اظهار داشت: به دليل همكاري شوراهاي ورزشي روستاهاي گلوگاه، تعداد افراد ورزشكار در روستاها نيز در حال افزايش است كه با حضور چشمگير خانواده‌ها زمينه مناسبي براي گذراندن اوقات بيكاري خانواده‌ها در روستاها فراهم شده است.

وي همچنين گفت: به دليل ضعف اقتصادي گلوگاه و نداشتن كارخانه توليدي مناسب، توان جذب اسپانسر براي حمايت مالي از ورزش گلوگاه را نداريم و به رغم وجود استعدادهاي فراوان در اين شهر با مشكلات مالي دست و پنجه نرم مي‌كنيم

+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم آبان ۱۳۸۵ساعت ۱۳:۹ بعد از ظهر  توسط میثم محسنی  | 

تيم فوتبال شهرداري بهشهر

از هفته سوم مسابقات ليگ دسته اول فوتبال استان مازندران يك مسابقه بين دو تيم شهيد حميد و سالار زرين جويبار در زمين آزادي بهشهر برگزار شد .

شهيد حميد نتوانست مطابق انتظارات نمايش خوبي در مقابل ميهمان خود داشته باشد . اگر چه شهيد حميد با گل دير هنگام مدافع خود از تساوي گريخت و به 3 امتياز اين مسابقه دست يافت اما بازي قابل قبولي از خود به نمايش نگذاشت .

در ديداري ديگر در ساري تيم شهرداري بهشهر كه در هفته گذشته به يك تساوي شيرين مقابل شهيد حميد دست يافته بود به مصاف استقلال ساري رفت كه در پايان با 1 گل اين تيم راشكست داد .( خودمونيم تا حالا شهرداري بهتر از شهيد حميد نتيجه گرفت . )

+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم آبان ۱۳۸۵ساعت ۰:۱۸ قبل از ظهر  توسط میثم محسنی  | 

متاسفم كه نتونستم به علت مسافرت گزارشي از مسابقه دو تيم شهيد حميد و شهرداري بنويسم اما خوب همونطوري كه ميدونيد اين بازي 1 بر 1 به سود شهرداري تموم شد !! تعجب نكنيد . اگر شما هم جاي من بوديد 1 امتياز شهرداري رو 3 امتياز ميدونستيد . هر چند من خودم بازيكن شهيد حميدم ولي نميتونم كار بزرگ بچه هاي شهرداري رو ناديده بگيرم .  تيم شهرداري تازه سرو شكل گرفت . تازه تيمشونو جمع و جور كردند ولي 2 ماه تمرين كرديم . ما يعني بچه هاي تيم ما 3 امتياز اين بازي رو با چند گل كنار گذاشته بوديم ولي خوب ديگه . . . نشد .

+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم آبان ۱۳۸۵ساعت ۱۳:۱۶ بعد از ظهر  توسط میثم محسنی  | 
+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم آبان ۱۳۸۵ساعت ۱:۲۶ قبل از ظهر  توسط میثم محسنی  | 
+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم آبان ۱۳۸۵ساعت ۱:۱۱ قبل از ظهر  توسط میثم محسنی  | 
این هم بچه های تیم ما ( دانشگاه پیام نور بهشهر ) که جزو ۴ تیم مسابقات فوتسال جام رمضان سپاه شدیم .

+ نوشته شده در  دوشنبه یکم آبان ۱۳۸۵ساعت ۰:۳۷ قبل از ظهر  توسط میثم محسنی  | 

+ نوشته شده در  دوشنبه یکم آبان ۱۳۸۵ساعت ۰:۱۵ قبل از ظهر  توسط میثم محسنی  |